Yhteystiedot

Yhteystiedot

Oy TransPeltola Ltd

Teollisuuskaari 31, 45740 Kuusankoski (Kouvola)
Puh. (05) 7504 200

Toimitusjohtaja

Hannu Peltola
Puh. 0400 255 588
hannu.peltola@transpeltola.fi

Laskutusohje / e-laskut

Vastanotamme vain sähköisiä laskuja.
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126 tai
pankkiverkossa DABAFIHH
Verkkolaskuosoite: 003709831345

Jos et voi lähettää sähköistä laskua, lataa laskutusohje

Myynti

Jukka Haapanen, kuljetuspäällikkö
Myynti ja kuljetussuunnittelu
Puh. 040 867 8264
jukka.haapanen@transpeltola.fi

Anu Kujansuu, markkinointijohtaja
Myynti ja markkinointi
Puh. 040 554 1183
anu.kujansuu@cargohandling.fi

Tilaukset ja kuljetussuunnittelu

Jukka Haapanen, kuljetuspäällikkö
Myynti ja kuljetussuunnittelu
Puh. 040 867 8264
jukka.haapanen@transpeltola.fi

Tommi Matilainen, ajojärjestelijä
Bulk-konttiliikenne
Puh. 040 528 4944
bulk@transpeltola.fi

Jaakko Kujansuu, ajojärjestelijä
Kontti- ja traileriliikenne, ADR-turvallisuusneuvonantaja
Puh. 0400 766 789
booking@transpeltola.fi

Hallinto

Anna Hermonen
Osto- ja myyntireskontrat
Puh. 040 530 8131
anna.hermonen@transpeltola.fi

Larissa Niiranen
Laskutus ja Venäjän liikenne
Puh. 040 543 1144
larissa.niiranen@transpeltola.fi

Huolto

Jari Hänninen, huolto
Puh. 040 559 2892

Jarmo Hänninen, huolto
Puh. 040 715 5573

Lähetä meille yhteystietosi. Haluamme jutella logistiikasta kanssasi!

Yritys *

Nimi *

Sähköposti *

Puhelinnumero *

Asia *